Kontakt

Kirkens adresse:
Sankt Nikolaj Kirke
Strøbyvej 2
2650 Hvidovre

Sognepræst:
Michael Hornbech-Madsen (bor IKKE på kirkens adresse)
Mobil: 29 99 59 34
E-mail: hornbech.madsen@netmail.dk

Menighedsrådsformand:
Jette Kromayer
Mobil: 24 81 79 58
E-mail: jette@kromayer.dk

Registrant:
Ole John Mohrsen
Mobil: 20 90 16 09
E- mail: ole.mohrsen@mail.dk

Regnskabsfører:
Michael Keller
Mobil: 21 70 84 30
E-mail: michael.keller@youmail.dk

Webmaster:
E-mail: kontakt@sanktnikolaj-hvidovre.dk

Menighedsrådet, konstitueret d. 3. april 2018:
Formand & Kasserer: Jette Kromayer, e-mail: jette@kromayer.dk
Næstformand: Van Thao Nguyen, e-mail: thaohang.nguyen@gmail.com
Sekretær: Ole John Mohrsen, e-mail: ole.mohrsen@mail.dk
Medlem: Maria Pia Igwebuike, e-mail: pia@figweb.dk
Medlem: Birgitte Anne Mohrsen, e-mail: gul-mohrsen@mail.dk
Medlem: Marek Rogowski, e-mail: marekrogowski@gmail.com
Suppleant: Derick Tatah, e-mail: sheytatah@gmail.com

SNK-MENIGHEDSRÅD-2018

 

Klik her for at hente plakaten som en fil.